پارتیشن اداری شیشه ای

Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

برای فریم های مورد استفاده در پارتیشن اداری شیشه ای از رنگ های متنوع می توان استفاده نمود. اصولا رنگ های سرد مانند سیلور، مشکی و یا بژ طرفداران بسیاری دارند و کارخانجات تولید کننده پروفیل هایی با رنگ های ذکر شده را به صورت دپو درانبار های خود ذخیره می کنند تا در زمان تولید پارتیشن اداری شیشه ای زمان کمتری را صرف نمایند. در پارتیشن اداری شیشه ای از فریم های آلومینیومی استفاده می شود که آنادایز شده. در این روند، رنگ خروجی نسبت به رنگ های پودری دارای مقاومت بیشتری میباشد چرا که از ترکیبات شیمیایی برروی پروفیل آلیاژ آلومینیوم استیل استفاده شده است و علاوه بر این رنگ هایی متنوعی را برای پروفیل ایجاد می نماید.
برای پروفیلهای پارتیشن سبد های آنادایز در هر بار آنادایز بیش از ۶۰۰ پروفیل را به مخزن هدایت مینماید و این همسانی رنگ را در کل قطعات پارتیشن تامین مینماید. مقاومت ضربه ای و شیمیایی آنادایز از جمله محاسن این نوع رنگ بشمار می رود.
جهت قیمت گذاری پارتیشن اداری باید مواد مورد استفاده در ساخت آن و هزینه های تولید و نیروهای نصب را مد نظر قرار داد. اسمبل کردن پارتیشن اداری همانند پازل میباشد و در تعیین قیمت بر اساس سانتی متر اجرا شده محاسبه می گردد. در بعضی کارخانه ها قیمت را به صورت پک کلی و متری محاسبه می کنند و به این صورت که هزینه ابعاد کمتر از یک را همان یک متر در نظر می گیرند و همین امر منجر به افزایش 15% قیمت پارتیشن می شود.
ارزش معماری تعیین کننده قیمت پارتیشن اداری، پارتیشن ام دی اف و شیشه ای میباشد. همانطور که قیمت بالا محصول بسیار غیر منطقی میباشد، افرادی نیز قیمت پایین تر از حد معمول ارائه می دهند که ممکن است کاربری مورد نظر را ارائه ندهند. استفاده از متریال و یا پارتیشن اداری نامناسب نه تنها مشکلاتی را ایجاد می کند بلکه کاربری کافی را نیز ندارند. طراحان دکوراسیون اداری ملزم به رعایت استانداردهای ارتباطی، دکوراتیو، معماری و کاربردی می باشند چرا که محیط کاری متعلق به مشتری میباشد و باید محیط قابل قبولی برای آنها ایجاد نمود.

 

خدمات و محصولات الوپارتیشن

الو پارتیشن در شبکه های اجتماعی

الو پارتیشن نصب پارتیشن اداری

خدمات و محصولات پارتیشن خانگی و پارتیشن متحرک

نصب پارتیشن دوجداره

  با استفاده از  پارتیشن اداری می ...

قیمت گذاری پارتیشن اداری در الو پارتیشن

محصولات الوپارتیشن بر اساس سانتیمتر ...

نصب پارتیشن اداری

امروزه با توجه به پیشرفت دانش دکوراسیون ...

الو پارتیشن

دهکده المپیک- شهرک راه آهن- بلوارگلها- یاس سوم- پلاک 50 تلفن دفتر: 44752175 تلفن همراه: 09125252478