رنگ در پارتیشن اداری

Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

از میان انبوه رنگها، انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون کار بسیار دشواری می باشد. در بررسی هایی که محققان استرالیایی انجام داده اند موفق به مشخص کردن زشت رنگ دنیا شده اند که دلیل انتخاب این عنوان برای این دسته از رنگ ها احساس می باشد وقتی با آن روبرو می شوند برروی فرد یا افراد تایر مختلفی خواهد داشت. از جمله رنگ های دارنده این مقام می توان قهوه ای لجنی را نام برد که پرچم دار زشت ترین رنگ دنیا می باشد و دلیل آن هم به خطر حس دلمردگی و دلسردی می باشد که در بیننده بوجود می آورد.اگر قصد استفاده از این رنگ در دکوراسیون اداری یا پارتیشن اداری خود دارید توصیه می شود کمی تامل نمایید چرا که استفاده از این رنگ در فضا فقط دور کردن ارباب رجوع را در پی دارد.

رنگ بعدی صورتی هلویی می باشد. این رنگ برخلاف زیبایی ظاهری که به محیط می دهد و شما می توانید از آن برای دکوراسیون اداری و پارتیشن اداری استفاده نمایید، از لحاظ روانشناسی توصیه نمی شود چرا که برروی خلق و خوی افراد تاثیر منفی داشته و پیشنهاد می شود از این رنگ استفاده نکنید.

مقام سوم زشت رین رنگ دنیا نارنجی بستنی ای می باشد. این رنگ را همان طور که از اسمش پیداست در بستی ها استفاده می شود و منجر به تحریک اشتها شده و آنقدر تحریک می کند که ممکن است معده تان به خطر بیافتد.  اگر از این رنگ در ترکیب رنگ دکوراسیون اداری و یا از ام دی اف هایی با رنگ نارنجی بستنی برای پارتیشن اداری استفاده نمایید خستگی را برای چشمان و بدنتان به همراه خواهد داشت.

رنگ بعدی که استفاده بیش از حد از آن تنش و اضطراب را افزایش میدهد و بعنوان زشت ترین رنگ دنیا شناخته می شود، رنگ پرهیجان زرد روغنی می باشد که بسیارشناخته شده هم میباشد.

در طیف رنگ قرمز می توان خشخاشی را نام برد که نتیجه آن تحریک کردن خشم افراد میباشد و به هیچ عنوان برای دکوراسیون اداری یا پارتیشن اداری از این رنگ استفاده نکنید.

علاوه بر رنگ هایی که در بالا به آن اشاره شد صورتی یخی نیز در دسته ی رنگ هایی قرار دارد که بدلیل حالت کدر و ماتی که دارد رنگ جذابی نبوده و در صورت ترکیب با دیگر رنگ ها می توانید دکوراسیون اداری چشم نواز و انرژی بخشی داشته باشید.

اگر به دنبال رنگی فوفق العاده برای دکوراسیون اداری و فضا سازی محیط با پارتیشن اداری می باشد باید علاوه بر زیبایی به ویژگی روانشناسی آنها هم توجه داشته باشید.

 

خدمات و محصولات الوپارتیشن

الو پارتیشن در شبکه های اجتماعی

الو پارتیشن نصب پارتیشن اداری

خدمات و محصولات پارتیشن خانگی و پارتیشن متحرک

نصب پارتیشن دوجداره

  با استفاده از  پارتیشن اداری می ...

قیمت گذاری پارتیشن اداری در الو پارتیشن

محصولات الوپارتیشن بر اساس سانتیمتر ...

نصب پارتیشن اداری

امروزه با توجه به پیشرفت دانش دکوراسیون ...

الو پارتیشن

دهکده المپیک- شهرک راه آهن- بلوارگلها- یاس سوم- پلاک 50 تلفن دفتر: 44752175 تلفن همراه: 09125252478