پارتیشن

Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

امروزه در شرکت ها برای استفاده بهینه از فضاهای داخل مجموعه از جدا کننده یا همان پارتیشن استفاده می کنند. پارتیشن موارد کاربردی دیگری هم دارد مثل دیده نشدن قناسی دیوار یا کج بودن دیوار که به علت معماری و ساخت نامناسب بوجود آمده است و همینطور برای پنهان کردن ستون ها در داخل محل کار می توان استفاده کرد.

پارتیشن  ها رنگ بندی مختلفی دارند و این رنگ بندی بسته به نوع MDF و همینطور طرح ها و اشکال آن متفاوت است.
آمار نشان داده است که برای بعضی از کارمندان تامین یک حریم خصوصی می تواند بر روی کارایی آنها بیافزاید. یک پارتیشن بندی مناسب می تواند به راحتی حریم خصوصی کارمندان را تامین کند. تامین حریم خصوصی برای کارمندان قطعا بر روی بهره وری آنها مثمره ثمر خواهد بود. قابل ذکر است در بعضی از کارها مثل روزنامه نگاری و دفاتر تحریریه این حریم خصوصی امری بدون استفاده است. در کار هایی چون روزنامه نگاری تعامل باید تا جایی که می تواند زیاد باشد، بنابر این پارتیشن بندی باید به سمت یک محیط تعاملی برود.
در محیط های اداری با یک پارتیشن  بندی مناسب می توانید کارمندان تان را دسته دسته کنید. با انجام پارتیش بندی مناسب کارمند ها بیشتر با یکدیگر تعامل خواهند داشت و از طرفی بیهوده سایر بخش ها را درگیر نخواهند کرد. این نوع پارتیشن بندی قطعا شفافیت کاری را بالا تر می برد شما به عنوان مدیر مجموعه بهتر می توانید بر بخش ها نظارت داشته باشید.
پارتیشن بندی های اداری انواع مختلفی دارند. پارتیشن بندی تک جداره، پارتیشن بندی دو جداره از متداول ترین انواع پارتیشن بندی است.

برای انتخاب نوع پارتیشن بندی حتما با متخصصین الو پارتیشن با شماره های ذیل در ارتباط باشید.

  44752175 – 09125252478 

 

پارتیشن متحرک به پارتیشنی گفته می شودد که در حول محور ریل سقفی، کفی و یا لولا قابلیت حرکت و جابجایی دارد. پارتیشن متحرک از جنس ام دی اف در ضخامت 16میلیمتر الی 15 سانتیمتر بنا به نیاز پروژه و سفارش مشتری اجرا می گردد. بصورت کلی پارتیشن متحرک از پانل های عمودی تشکیل می شود. ولی در مواردی نیز می توان از ترکیب شیشه و ام دی اف استفاده کرد.

پارتیشن متحرک نماد بهره گیری هوشمندانه از فضا برای تغییر راحت در کاربری فضاهای اداری و یا خانگی می باشند. این نوع پارتیشن ها اگر به خوبی با فضا هماهنگ شوند زیبایی خارق العاده ای را خواهند داشت . به طور کلی پارتیشن های متحرک از کارایی بهینه تری نسبت به سایر پارتیشن ها برخوردارند.
پارتیشن متحرک را می توان بصورت پانلی یا آکاردئونی داشته باشیم. در مدل پانلی پارتیشن متحرک، پارتیشن فضا را بصورت تقریبی جدا کرده و همچنان ارتباط دو فضا وجود دارد که در این مدل هدف جداسازی کامل نبوده و بیشتر هدف مشخص کردن حریم بین دو فضا می باشد اما در مدل آکاردئونی در حالت جمع بودن پارتیشن قسمت اعظم پارتیشن از فضا خارج شده و فضا را بصورت تقریبا یکپارچه خواهیم داشت. 
قابلیت جابجایی پارتیشن متحرک به ما کمک می کند تا دیوایدری بطور موقت داشته باشیم و به راحتی بتوانیم در صورت نیاز دو فضا را از یکدیگر جدا کنیم .از پارتیشن متحرک بیشتر در سالن های چند منظوره استفاده میگردد ولی در مواردی که می خواهیم دو فضا بصورت موقت از یکدیگر جدا شوند نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

خدمات و محصولات الوپارتیشن

الو پارتیشن در شبکه های اجتماعی

الو پارتیشن نصب پارتیشن اداری

خدمات و محصولات پارتیشن خانگی و پارتیشن متحرک

نصب پارتیشن دوجداره

  با استفاده از  پارتیشن اداری می ...

قیمت گذاری پارتیشن اداری در الو پارتیشن

محصولات الوپارتیشن بر اساس سانتیمتر ...

نصب پارتیشن اداری

امروزه با توجه به پیشرفت دانش دکوراسیون ...

الو پارتیشن

دهکده المپیک- شهرک راه آهن- بلوارگلها- یاس سوم- پلاک 50 تلفن دفتر: 44752175 تلفن همراه: 09125252478