پارتیشن اداری

Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

یکی از فاکتورهای مهم در طراحی فضاهای اداری پارتیشن اداری است. در سال های اخیر، سازمان های بزرگ و حتی کوچک توجه ویژه ای به چیدمان و مهندسی فضای اداری و پارتیشن اداری داشته اند زیرا یک سازمان زمان زیادی را در محل کارشان سپری می کنند و یک محیط نامناسب می تواند بهره وری پرسنل و در نهایت عملکرد سازمان را کاهش دهد.

پارتیشن اداری یکی از اصلی ترین المان ها در چیدمان فضای اداری و تقسیم بندی فضا است. مهندسین و طراحان شرکت الو پارتیشن با بررسی نیازهای موجود در صنعت دکوراسیون اداری و با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز، پارتیشن هایی برای پاسخ گویی به این نیازها طراحی نموده اند. پارتیشن اداری الو پارتیشن با تکیه بر سیستم مدولار خود برای انواع فضاها قابلیت اجرا و پیاده سازی دارند.

پارتیشن های اداری دوجداره و پارتیشن های ام دی اف محصولی مناسب سازمان ها و برای تجهیز فضای اداری است. این نوع از پارتیشن به راحتی می تواند با محیط های مختلف هماهنگ شود. . در پارتیشن دوجداره و پارتیشن ام دی اف امکان استفاده از چوب، شیشه، ام دی اف و فلز در رنگ های مختلف و با توجه به محیط سازمان وجود دارد. سازه اداری و محاسبات دقیق مهندسی این محصول، امکان اجرا و اتصال به انواع سقف را میسر می کند همچنین، شیشه های دوجداره به کار رفته در این پارتیشن اداری، باعث کاهش حجم صدا و حفظ حریم خصوصی افراد می شود.
در پارتیشن های دوجداره که در آن از پنل های افقی استفاده شده است. با توجه به ساختار افقی و کشیده این پارتیشن ها، می توان در فضا عمق و وسعت ایجاد نمود. در صورت نیاز به عبور سیم کشی ها و دیگر تأسیسات ساختمان نیازی به باز کردن تمامی پنل های این پارتیشن وجود ندارد، و تنها با باز کردن پنل مربوطه به سادگی می توان عیوب تجهیزات ساختمان را رفع نمود. این پارتیشن اداری به نیاز کاربران برای داشتن فضایی مدرن به خوبی پاسخ می دهد.
مهندسین و طراحان الوپارتیشن با آگاهی از مشکلات ناشی از استفاده از شیشه در پارتیشن اداری، دست به طراحی و تولید پارتیشن هایی زده اند که بتوانند بر این مشکلات غلبه کنند. این راهکار در قالب پارتیشن فریم لس ارائه شده است. در این پارتیشن اداری برای جلوگیری از عبور صدا، از نوارهای پرکننده بی رنگی استفاده می شود که بین بلوک های شیشه ای قرار میگیرد. علاوه بر این، استحکام کلی سازه با استفاده از این نوارها بیشتر می شود. از جمله ویژگی های بارز شیشه، شفافیت است که باعث وسیع تر به نظر آمدن فضا و در عین حال زیبایی محیط می شود.
طراحی هوشمند و مطابق با جدیدترین متدهای طراحی فضای اداری، اصلی ترین ویژگی های پارتیشن های الوپارتیشن محسوب می شوند. با تکیه بر ویژگی های منحصر به فرد پارتیشن های الوپارتیشن، تأثیر بیشتری بر مراجعین شرکت ها می توان گذاشت. پارتیشن های دوجداره و پارتیشن های ام دی اف الوپارتیشن به گونه طراحی شده است که دفتر کاری شما در ذهن ها ماندگار شود.

خدمات و محصولات الوپارتیشن

الو پارتیشن در شبکه های اجتماعی

الو پارتیشن نصب پارتیشن اداری

خدمات و محصولات پارتیشن خانگی و پارتیشن متحرک

نصب پارتیشن دوجداره

  با استفاده از  پارتیشن اداری می ...

قیمت گذاری پارتیشن اداری در الو پارتیشن

محصولات الوپارتیشن بر اساس سانتیمتر ...

نصب پارتیشن اداری

امروزه با توجه به پیشرفت دانش دکوراسیون ...

الو پارتیشن

دهکده المپیک- شهرک راه آهن- بلوارگلها- یاس سوم- پلاک 50 تلفن دفتر: 44752175 تلفن همراه: 09125252478