نصب پارتیشن دوجداره

Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

 نصب پارتیشن دوجداره با بهترین قیمت توسط الو پارتیشن

با استفاده از  پارتیشن اداری می توانید با کمترین هزینه در چیدمان اتاق های اداره تغییر ایجاد کنید. این تغییرات می تواند بر پویایی محیط کاری شما بیافزاید. پارتیشن ها باید به سرعت جدا شوند تا اگر خرابی در قسمتی از آن رخ داد به راحتی تعمیر بشوند و سریع جایگزین شوند.

در زمان انتخاب پارتیشن اداری دقت کنید از پارتیشن هایی استفاده کنید که حتما قابلیت اتصال کمد و فلاور باکس را نیز داشته باشند.

پارتیشن های دوجداره ی شرکت الوپارتیشن از دو جداره ام دی اف 16 میلیمتری درجه یک ساخته شده است که با نوار پی وی سی دور تا دور تمام پنل های بیرونی عایق شده تا علاوه بر زیبایی جداره ها پس از برش مانع از هرگونه لب پریدگی و همچنین در صورت برخورد آب با پارتیشن به صورت عایق نفوذ آب عمل کند. تمامی پنل های پارتیشن پس از نصب قابلیت باز شدن را دارند.

بنا به خواست کارفرما در زمان که احتیاج به جابجایی پارتیشن ها باشد میتوان به راحتی و در کمترین بازه زمانی و کمترین هزینه و بدون هیچگونه آسیب به پارتیشن ها کار جابجای و نصب مجدد را انجام داد.

 

جهت سفارش و تماس با مشاوران ما در بخش فروش می توانید با شماره های

 44752175 – 09125252478 

با ما در ارتباط باشید.

 

شیشه در پارتیشن دوجداره

در پارتیشن های دوجداره شیشه ها به صورت ساده, سندبلاست مات, سند بلاست راه مات و همچنین سند بلاست به صورت لوگو روی شیشه های پارتیشن ها اجرا میگردد. سند بلاست نوعی شیشه است که طی عملیاتی با فشار باد دانه های ریز شن به شیشه برخورد کرده و براده های کوچک یکدستی را از آن جدا میکند. این کار باعث مات شدن یکپارچه شیشه میگردد تا حدی که اگر جسمی در فاصله 20 سانتی متری پارتیشن هم قرار بگیرد سایه آن جسم از سمت دیگر قابل رویت نمیباشد ولی با دارا بودن این قابلیت تا حد بسیار زیادی نور را از خود عبور داده و مانع آن نمیگردد. در پارتیشن های دوجداره از پرده کرکره 16 میلیمتری آلومینیومی با سیستم تنظیم ولومی استفاده می گردد.

خدمات و محصولات الوپارتیشن

الو پارتیشن در شبکه های اجتماعی

الو پارتیشن نصب پارتیشن اداری

خدمات و محصولات پارتیشن خانگی و پارتیشن متحرک

نصب پارتیشن دوجداره

  با استفاده از  پارتیشن اداری می ...

قیمت گذاری پارتیشن اداری در الو پارتیشن

محصولات الوپارتیشن بر اساس سانتیمتر ...

نصب پارتیشن اداری

امروزه با توجه به پیشرفت دانش دکوراسیون ...

الو پارتیشن

دهکده المپیک- شهرک راه آهن- بلوارگلها- یاس سوم- پلاک 50 تلفن دفتر: 44752175 تلفن همراه: 09125252478